پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمد مجددی

تعداد سوال: ۱

افتادگی برگ های گیاه بابا آدم ویژه

تعداد بازدید ۸۲۱۹

سلام من یک گیاه بابا آدم دارم چند روز هست خیلی برگاش نرم شده و از هم باز شده طوری که فکر کنم شاخه ها در حال شکستن هست ازتون راهنمایی می خوام. شاخه ها تقریبا دارن افقی می شن. وضعیت نور: فاصله ۴ متری از پنجره وضعیت آب: ۳ روز در هفته وضعیت دما: داخل منزل و نسبتا خنک

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۴:۲۷:۳۶

محمد مجددی

تصاویر گیاه

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۴:۲۹:۲۰

محمد مجددی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۴:۲۹:۳۹

محمد

تعداد سوال: ۰

با سایزی که از گلدان می‌فرمایید میزان آبدهی کم هستش هفته آینده آبدهی رو بیشتر کنید انشاالله که درست میشه.

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۲۳:۳۵:۴۱

کارشناس شماره ۱

سلام وقتتون بخیر .تهویه ی نامناسب و گرمای محیط و افراط و تفریط در آبیاری میتونه علتش باشه لطفا در مورد آبیاری و مکان نگهداری توضیح بیشتری دهید متشکرم

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۸:۰۳:۵۸

محمد مجددی

ممنون ازتون. هفته ای ۳ بار آب می دم. تو آپارتمان در تهران هست. سالنم ۳ تا پنجره داره که نصف روز پنجره ها بازن. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۸:۲۳:۳۹

کارشناس شماره ۱

در هر بار آبیاری چه مقدار آب در گلدان میریزید ؟در زمان آبیاری ، آیا آب از ته گلدان خارج میشه ؟

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۹:۵۵:۳۵

محمد مجددی

تقریبا اندازه ۲ لیوان. گلدان خیلی بلند هست و تقریبا تا کمر یک آدم بزرگسال هست. نه، آبی ازش خارج نشده تا به حال.

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۲۲:۲۰:۴۸

کارشناس شماره ۱

دو لیوان برای گیاهی به اون اندازه کمه .به احتمال زیاد گیاهتون تشنه است .نیم ساعت گلدان را در ظرف آب قرار بدید ظرفی مانند طشت که حداقل یک سوم گلدان در آب قرار داشته باشه به احتمال زیاد باید برگها به حالت اول برگردند .لطفا نتیجه ی کارتون رو اطلاع بدید سپاسگزارم

۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۰۱:۰۳:۰۰

محمد مجددی

ممنون از کمکتون. ولی خاک گلدون معمولا نم داره و وقتی خشک می شه بهش آب می دم. با اینکه ارتفاع گلدون زیاد هم هست. حقیقتش من تصورم اینه که از پر آبی دچار این مشکل شده. می شه خواهش کنم راهنمایی دقیق بکنین لطفا. من اگر بخوام این گلدونو بکنم تو آب باید بذارمش تو بشکه که برام امکان پذیر نیست.

۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۰۸:۴۲:۵۹

کارشناس شماره ۱

برای تشخیص رطوبت لطفا یک سیخ چوبی را در خاک فرو کنید و چند ثانیه نگه دارید بعد انرا درآورده و ببینید که ذرات خاک به سیخ چوبی چسبیده یا خیر ؟

۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۱۴:۰۹:۱۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@