پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رویا رضایی

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ بونسای ویژه

تعداد بازدید ۳۳۲

سلام و روزتون بخیر من حدودا سه ماه که یه بونسای گرفتم که خیلی پر برگ و سبز بود اما الان برگاش همش داره میریزه برگای تازه در او مدش سرش قهوه ای میشه برگاش خیلی سسته جوری که دست میزنی میریزه راهنمایی کنید ممنون میشم

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۰۸ ۰۹:۴۱:۱۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر . مهمترین علت ریزش برگها و سوختگی برگهای جوان نور کم و تهویه ی نامناسب محیط هستش . هرچند افراط و تفریط در آبیاری هم میتونه باعث بروز این آسیب بشه . سعی کنید مدتی از گیاه به این ترتیب نگهداری کنید آبیاری را در زمان خشکی خاک انجام بدید و گیاه را سیرآب کنید . به گیاه نور کافی و هوای تازه برسونید یکبار با کود هیومیک اسید گیاه را آبیاری کنید . گیاه در قسمت جوانه و سرشاخه آفت نداره ؟ سفیدک پودری یا نقاط سفید پنبه ای و یا پیچش برگهای جوان را در گیاه مشاهده میکنید ؟

۱۴۰۱-۰۵-۰۹ ۰۱:۲۸:۲۹

رویا رضایی

تعداد سوال: ۱

گل فروشی که ازش تهیه کردم گفت اصلا نباید آفتاب بخور و جلو کولر تباشه و هفته ای دوبار آب بدم و غبار پاشی کنم نه هیچ سفیدک پنبه ای شکلی رو برگا نیست من همه اینارو رعایت میکنم‌

۱۴۰۱-۰۵-۰۹ ۰۱:۵۲:۵۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

آفتاب مستقیم نباید بخوره اما نور فیلتر شده زیاد نیاز داره . بله جلو کولر هیچ گیاهی نباید قرار بگیره . منظور از تهویه ، رساندن هوای تازه به گیاه هستش .

۱۴۰۱-۰۵-۰۹ ۱۱:۱۱:۳۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@