پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سعید آذرفام

تعداد سوال: ۱

خشک شدن نوک برگهای افرا قرمز ویژه

تعداد بازدید ۲۱۳

درود بر شما..من زمستان چند عدد افرا داخل حیاط کاشتم..اما الان که آفتاب شدید شده از نوک برگها شروع به خشک شدن کرده.. آبیاری سه بار در هفته، عصرها..حالت حوضچه درست کردم دورشون، حسابی سیرآب میشن غبارپاشی هم نمیشه تا یکماه پیش سالم و سرحال بودن... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

۱۴۰۱-۰۵-۱۱ ۱۱:۳۳:۰۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکسشو برام میفرستید لطفا

۱۴۰۱-۰۵-۱۱ ۲۲:۳۵:۰۲

سعید آذرفام

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۱۲ ۰۹:۵۲:۴۰

سعید آذرفام

لطفا پاسخگو باشید....ممنون

۱۴۰۱-۰۵-۱۳ ۱۳:۳۳:۲۸

کارشناس شماره ۲

بله حتما پشت برگ گیاهتون تار عنکبوت هم داشت؟ چسبندکی سطح برگ وجوددارع؟

۱۴۰۱-۰۵-۱۴ ۰۰:۰۹:۰۰

سعید آذرفام

نگاه کردم، تار عنکبوت نداشت هیج کدم از درختها..جاهای مختلف کاشته شدن اما تق یبا همشون نوک برگهاشون خشک شده و مشخصه طراوت ندارن... دست هم میکشم روی برگها مثل زبر و چسبنده نیست..معمولیه

۱۴۰۱-۰۵-۱۴ ۲۰:۰۰:۴۶

کارشناس شماره ۲

ببینید گرما و خشکی هم میتونه باعثش بشه و استفاده از آمینو اسید به بالا رفتن مقاومت گیاهتون خیلی کمک میکنه و البته آبیاری منظم در فصل گرما

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۱-۰۵-۱۴ ۲۳:۵۰:۵۴

سعید آذرفام

بسیار ممنون...و اینکه بفرمایید یک شب در میان آبیاری مناسبه؟؟ یا باید هر روز انجام بشه

۱۴۰۱-۰۵-۱۴ ۲۳:۵۵:۴۸

کارشناس شماره ۲

ببینید برای ابیاری با توجه به دما و رطوبت مخیط باید روز مشخص کنید هرزمان سطح خاک خشک شد زمان ابیاری هست چک کنید بسته به محیطتتون چندروز یکبار سطح خاک خشک میشه

۱۴۰۱-۰۵-۱۵ ۲۲:۲۵:۳۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@