پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مسعود خدابخشی

تعداد سوال: ۴

ریشه بامبو ویژه

تعداد بازدید ۱۳۸

سلام من یه ساقه بامبو دارم چون از پایین شروع به زرد شدن کرد مجبور شدم ببرمش الان به پیچ ها رسیده گذاشتم داخل آب ریشه داده اما ریشه ها از انتهای ساقه نیست از وسط ساقه ریشه داده باید چکارش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید؟ نمیشه کاری کرد که انتهای ساقه ریشه بده چون اینطوری ساقه اش زشت میشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۱۶ ۲۱:۱۴:۳۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر ریشه ها از محل گره روی ساقه میرویند و برای اینکه ریشه ها در انتهای ساقه ایجاد شوند باید ساقه را از زیر گره برش بدید . البته رویش ریشه ها در ردیفهای بالاتر چیز غیر طبیعی نیست و جای نگرانی نداره . برای اینکه گیاه دوباره زرد نشه سعی کنید محیط نگهداری گلدان زیاد گرم نباشه و اب رو در این فصل زود به زود تعویض کنید ، یک تکه زغال در اب قرار بدید . هیچوقت اجازه ندید آب یا دیواره ی گلدان لزج بشه . اگر سوالی در این مورد دارید بفرمایید

۱۴۰۱-۰۵-۱۷ ۲۳:۲۹:۴۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@