پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سحر سعادتی

تعداد سوال: ۱

زرد شدن بامبو ویژه

تعداد بازدید ۲۴۸

sسلام وقت بخیر بامبو دارم قار چ زد من از محلول قارچ کش استفاده کردم ولی الان تمام ساقه زرد شده و داره می رسه به برگها ایا راه حلی وجود دارد ؟

۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۰:۲۸:۴۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۰:۴۷:۴۱

کارشناس شماره ۲

سلام وقت بخیر ساقه ها نرم هستند؟

۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۰:۴۸:۰۸

سحر سعادتی

شل هستند

۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۰:۵۲:۳۰

سحر سعادتی

بوی خیلی بدی هم می دادند که من آبش را خالی کردم فعلا آب نریختم

۱۴۰۱-۰۵-۱۹ ۱۰:۵۳:۲۲

کارشناس شماره ۲

بله دقیقاا از همون قسمتی که شل و نرم هست باید جدا کنید بزارید انتهاشو داخل محلول قارچکش و بعد در آب جوشیده سردشده قرارش بدید قارچی شده گیاهتون

۱۴۰۱-۰۵-۲۰ ۰۰:۴۶:۰۱

سحر سعادتی

دیگه قارچ نداره محلول بهش زدم . بعد زدن محلول قارچ کش اینجوری زرد شد الان کل ساقه زرد شده باید چیکار کنم کل ساقه را بچینم که چیزی از گیاه نمی م‌ون؟؟؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۰ ۰۹:۲۷:۲۲

کارشناس شماره ۲

ببینید تا زمانیکه قسمت نرم و لهیده درگیاه بمونه دوباره بیماری گسترش پیدا میکنه حتما لازمه تاجایی که ساقه نرمه جدا بشه

۱۴۰۱-۰۵-۲۰ ۲۳:۱۲:۱۶

سحر سعادتی

من تمام قسمت های شل و آسیب دیده را جدا کردم در واقع دیگه ساقه نمونده رسیده به قسمت های پیچ . ولی هنوز برگها دونه دونه داره زرد می شه

۱۴۰۱-۰۵-۲۳ ۱۲:۵۷:۵۲

کارشناس شماره ۲

قارچکش به انتهای ساقه باقیموندن زدید؟ اگر با وجود قارچکش زردی اتفاق میافته نشون میده پوسیدکی کامل ذر اوندها رفته و راه درمانی در این مرحله وجود نداره متاسفانه

۱۴۰۱-۰۵-۲۴ ۰۲:۴۹:۰۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@