پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

طاهره عزیزی

تعداد سوال: ۱

چروکیدگی پیاز لیندا و ریختن کامل برگ هاش ویژه

تعداد بازدید ۲۲۴

سلام میخاستم بدونم گیاه من چند وقت پیش برگ هایش کامل افتاد جدید هم در میآورد اما ی دفعه همشون ریخت و پیازچه ش هم چروکیده چیکار کنم درست شه و برگ جدید بزنه؟تشکر

۱۴۰۱-۰۵-۲۴ ۱۸:۱۲:۵۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه رو ارسال کنید و بفرمایید که نحوه ی آبیاری تون به چه صورت بوده؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۵ ۰۶:۴۹:۵۹

طاهره عزیزی

سلام وقت شمام بخیر در هفته دو بار ولی دسترسی ب آفتاب اصلا نداشته ولی الان آفتاب بهش میخوره

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۵ ۰۸:۱۶:۴۴

کارشناس شماره ۱

غده ی گیاه باید خارج از خاک قرار داشته باشه . قرار گرفتن غده ی گیاه داخل خاک باعث پوسیدگی و از بین رفتن گیاه میشه . لطفا غده را از خاک خارج کنید و کاملا بشورید و عکس بفرستید

۱۴۰۱-۰۵-۲۶ ۰۰:۳۱:۴۷

طاهره عزیزی

غده رو خارج کردم دیگه نزارمش توی خاک؟ این الان داغون تر شد چیکارش کنم راه داره سالم شه؟؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۶ ۰۸:۱۸:۴۶

کارشناس شماره ۱

چاره ای ندارید خیلی وضعش بده ، بزاریدش داخل اب اگر بافت سالم داشته باشه ، سبز میشه در غیر این صورت متاسفانه از بین خواهد رفت .

۱۴۰۱-۰۵-۲۶ ۲۱:۵۶:۲۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@