پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

raana sattari

تعداد سوال: ۲

پژمرده شدن بنسای پیتسپروم ویژه

تعداد بازدید ۱۹۷

من بنسای پیتسپروم سفارش داده بودم الان یک هفته اس به دستم رسیده از وقتی تحویل گرفتم برگاش پژمرده است، یه روز در میون اب دادم که از زیر گلدان بیرون اومده و پشت پنجره گذاشتم که چند ساعت افتاب میخوره بهش، هنوز هیچ تغییری نکرده به نظرم کم کم داره برگاش خشک میشه، به نظرتون چیکار کنم

۱۴۰۱-۰۵-۲۸ ۱۱:۱۹:۳۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر افتاب مستقیم میخوره بهش؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۸ ۱۴:۰۵:۴۰

raana sattari

سلام روز بخیر از پشت پنجره بهش میخوره

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۸ ۱۴:۱۲:۳۶

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا همین نور مستقیم باعث اسیب و خشکی گیاهتون میشه نور زیاد لازم داره اما غیر مستقیم و برگ های خشک رو هرس کنید و ماهی یکبار زمانیکه پنجره باز هست و تهویه بالاست بهش آمینو اسید اسپری،کنید و سه ماه یکبار اسید هیومیک به شکل آب ابیاری بدید ماهی یکبار هم فسفربالا و‌پتاسیم بالا با فاصله ۱۵ روز از هم و کنار گلدون چند ظرف آب بزارید رطوبت اطراف گیاه و بالا ببره

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۰۲:۴۱

raana sattari

ممنونم از اینکه جواب دادین فقط متوجه نشدم فسفر بالا و پتاسیم بالا رو چند وقت به چند وقت و چجوری بدم

۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۱۰:۴۶

raana sattari

و اینکه میتونم همزمان امینو اسید و پتاس و فسفر رو به گیاه بدم؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۱۵:۵۰

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم ببینید مثلا اول ماه اگر کودفسفربالا دادید ۱۵ ام ماه کود پتاسیم بالا بدید امینو اسید و حلبک هم یک ماه درمیون اگر تهویه برقرار باشه میتونید اسپری کنید سطح برگ ها اگر نه فقط به شکل آب ابیاری بدید

۱۴۰۱-۰۵-۳۰ ۰۱:۴۵:۱۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@