پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رضایی

تعداد سوال: ۱

کاکتوس ویژه

تعداد بازدید ۱۷۲

سلام وقت بخیر دو تا کاکتوس دارم یه چیزای سفید و سبزی روشون زده دارن پژمرده میشن قارچکش هم زدم فایده نداشت

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۸ ۱۱:۳۳:۲۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر چه قارچکشی زدین؟ و فقط به شکل اسپری پاشی زدین یاآبیاری؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۸ ۱۴:۰۴:۴۹

رضایی

اسپری کردم روی گیاه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۸ ۱۴:۳۵:۱۳

کارشناس شماره ۲

قارچکش کاربندازیم و مانکوزب بهترجواب میده و اگر دست میزنید قسمتی از تنه هم نرم شده لازم هست از همون قسمت جدا بشه ببینید ساقه حالت نرم هم داره؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۰۰:۱۷

رضایی

اون کاکتوس تپله نرم نشده هنوز ولی صخره ایه داره نرم میشه بعضی جاهاش الان بفرمایید چه قارچکشی از کجا بخرم و چیکار کنم

۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۰۵:۳۱

کارشناس شماره ۲

بله اون که نرمه لازمه از خاک خارج کنید و تا جاییکه نرم شده ببرید و قسمت باقی مانده در قارچکش کاربندازیم قرار بگیره حدود ۲۰ دقیقه بعد در خاک جدید کاکتوس بکارید و دقت کنید بعد از کاشت تا ۵ روز آب ندید و بعد از اون اولین آبیاری با قارچکش باشه دوباره قارچکش کاربندازیم رو تهیه کنید

۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۰۷:۴۲

رضایی

یعنی چی دوباره قارچکش تهیه کنیم؟ ازین کاکتوس صخره ایه قلمه زده بودم اونا تازه از پایین داره ازین لکه ها میزنه اونها رو ۶م کامل از خاک خارج کنم داخل قارچکش بزارم یا فقط بهش قارچکش بزنم کافیه اون کاکتوس تپله رو هم دربیارم از خاک قارچکش بزنم؟

۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۳:۰۵:۳۳

کارشناس شماره ۲

بله قارچکش کاربندازیم سیستمیک هست و الودگی داخل ساقه رو هم از بین میبره

۱۴۰۱-۰۵-۳۰ ۰۱:۴۷:۲۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@