پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه اسماعیلی

تعداد سوال: ۵

زرد شدن برگ های درختچه انار ویژه

تعداد بازدید ۱۷۳

سلام وقت بخیر...من درختچه انار تزیینی دارم ولی برگ هاش زرد شده، با اینکه بهش اب میدم ولی اصلا خوب نمیشه...به نظرتون باید بهش چ کود و موادی بدم تا حالش خوب شه و برگاش سبز شه!

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۰:۴۵:۰۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر سه ماه یکبار بهش اسید هیومیک بدید ماهی یکبار فسفر بالا و‌پتاسیم بالا البته به فاصله ۱۵ روز از هم و ماهی یکبار امینو اسید جایی قرار بدید نور خوب غیرمستقیم داشته باشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۲:۳۱:۳۰

فاطمه اسماعیلی

ممنونم...هر روز بهش اب بدم؟ کودی میشناسید که فسفر و پتاسیم بالا داشته باشه و قیمت مناسب باشه، میشه معرفی کنید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۴:۵۰:۴۹

فاطمه اسماعیلی

من دوتا گیاه دیگه هم دارم، درختچه گوجه و فلفل، واسه اوناهم میشه بگین در حالت کلی از این کود ها باید هرچند وقت یکبار استفاده کنم؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۵-۲۹ ۱۴:۵۷:۵۲

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله حتما سه ماه یکبار هیومیک و به همه گیاهاتون بدید ماهی یکبار کودفسفربالا و‌پتاسیم بالا با فاصله ۱۵ روز از هم ماهی یکبار جلبک دریایی

۱۴۰۱-۰۵-۳۰ ۰۱:۳۷:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@