پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سارا غلامی

تعداد سوال: ۲

نگهداری بنت قنسول ویژه

تعداد بازدید ۱۴۵

سلام وقتتون بخیر، گیاه بنت قنسول و حسن یوسف رو نمیشه تو اتاقی که پنجره شمالی داره و نور مستقیم آفتاب نداره نگهداری کرد؟من وقتی خریدم بهم گفتن نیازی به نور مستقیم ندارن ولی وقتی در مورد روش نگهداریشون سرچ کردم همه جا نوشته بود نیاز به نور مستقیم دارن، اگر تو شرایط نور غیرمستقیم نگهداری کنم خراب میشن؟

۱۴۰۱-۰۶-۰۲ ۰۲:۳۹:۰۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بله هر دو به نور زیاد نیاز دارند مخصوصا حسن یوسف . کمبود نور به مرور باعث ضعیف شدن گیاه میشه البته بنت قنسول رو میتونید کنار پنجره ی جنوبی که پرده اش همیشه کنار باشه نگه دارید اما حسن یوسف به مرور رشدی علفی پیدا میکنه .

۱۴۰۱-۰۶-۰۲ ۰۶:۰۶:۵۵

سارا غلامی

ممنون از پاسخگوییتون، پس بنت قنسول رو میتونم تو اتاقم نگه دارم ولی حسن یوسف رو جابجا کنم؟پرده اتاق من همیشه کناره و اتاقم روشن هست اما چون شمالی هست متاسفانه نور مستقیم نداره

۱۴۰۱-۰۶-۰۲ ۰۹:۵۲:۲۳

سارا غلامی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۶-۰۲ ۰۹:۵۳:۱۴

کارشناس شماره ۱

بله . حسن یوسف باید نور بیشتری داشته باشه . نور پنجره ی شمالی مخصوصا در پاییز و زمستان براش خیلی کم هستش . بهتره حسن یوسف را به محیطی پرنورتر منتقل کنید .

۱۴۰۱-۰۶-۰۲ ۲۳:۴۶:۵۱

سارا غلامی

چشم، خیلی ممنونم از راهنماییتون??

۱۴۰۱-۰۶-۰۳ ۰۰:۰۷:۲۰

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۱-۰۶-۰۳ ۰۰:۱۰:۳۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@