پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سارا غلامی

تعداد سوال: ۲

جمع شدن برگ بنت قنسول ویژه

تعداد بازدید ۱۸۰

سلام وقتتون بخیر بنت قنسول من از دیروز برگ هاش حالت جمع شدگی پیدا کرده،تقریبا هفته ای یک بار آب میدم قبلش چک میکنم ببینم خاکش خشک شده یا نه، دمای اتاق حدودا ۲۵ درجه هست، شبا روش پلاستیک مشکی میکشم، از وقتی خریدم یه ظرف آب کنارش گذاشتم واسه حفظ رطوبت ولی چند روزی هست که فراموش کردم بذارم ممکنه از رطوبتش باشه؟حدود یک ماهی میشه که خریدمش تو این مدت دو سه تا از برگ های پایینش زرد شدن و افتادن که من گفتم شاید طبیعی باشه بخاطر تغییر محیطش ولی از دیروز که دیدم برگاش اینطوری شدن خواستم تا هنوز دیر نشده و مشکل جدی ای واسش پیش نیومده برطرف بشه، ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

۱۴۰۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۰۸:۳۱

سارا غلامی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۴:۲۲

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر کودخاصی بهش ندادید؟

۱۴۰۱-۰۶-۱۵ ۲۲:۱۶:۱۱

سارا غلامی

دفعه قبل که آبیاری کردم نه فقط آبی که از ۲۴ساعت قبل گذاشته بودم کنار تا کلرش بره دادم، ولی دفعه قبلش کود سه بیست دادم

۱۴۰۱-۰۶-۱۵ ۲۲:۲۰:۱۳

کارشناس شماره ۲

کودسه بیست و دیگه بهش ندید کودپتاسیم بالا و کودگلدهی نیاز داره براتون لینکشو میزارم و البته در کنار اسید هیومیک برای ابیاری هرزمان یک سوم خاک خشک بود ابیاری کنید و هربار چک کنید آب اضافی از زیر گلدون خارج بشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature کود گل دهی
۱۴۰۱-۰۶-۱۶ ۱۷:۰۰:۳۰

سارا غلامی

خیلی ممنونم از راهنماییتون?

۱۴۰۱-۰۶-۱۶ ۱۷:۱۲:۳۱

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم

۱۴۰۱-۰۶-۱۷ ۰۰:۳۹:۰۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@