پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمدی

تعداد سوال: ۱

سلام روزتون به خیر گلدون من که عکس اونو پایین براتون می فرستم خیلی سر حال و برگ ها رو به بالا و سبز بود به تازگی از پایین برگها خراب شده و جدا می شود و برگها یه لکه هایی پیدا کرده و رو به پایین شده محبت می کنید راهنمایی بفرمایید ویژه

تعداد بازدید ۴۱۴

سلام روزتون به خیر گلدون من که عکس اونو پایین براتون می فرستم خیلی سر حال و برگ ها رو به بالا و سبز بود به تازگی از پایین برگها خراب شده و جدا می شود و برگها یه لکه هایی پیدا کرده و رو به پایین شده محبت می کنید راهنمایی بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۲:۰۳:۳۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . افراط و تفریط در آبیاری و رطوبت بالا و تهویه ی نامناسب محیط میتواند باعث بروز این مشکل باشه .گاهی اوقات این عوامل میتونه باعث شیوع بیماری قارچی بشه .چجوری به گیاهتون آب میدید ؟ آیا خاک گلدان بافتی سفت و متراکم داره ؟ زهکش گلدان باز است ؟

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۲:۴۸:۲۳

محمدی

هفته ای یک بار اب دادم

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۲:۵۲:۱۶

محمدی

نه بافتش سفت نیست

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۲:۵۳:۰۹

کارشناس شماره ۱

ایا ابیاری رو همزمان با خشکی خاک انجام میدهید ؟

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۴:۱۰:۵۴

محمدی

نه هفته ای یک بار الان چیکارش کنم؟

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۵:۰۰:۴۷

کارشناس شماره ۱

باید ابیاری را زمانی که خاک گلدان خشک میشه انجام بدید .زهکش ته گلدان باید باز باشه و گلدان را در مکانی با تهویه ی خوب قرار بدید .فعلا از کود برای گیاه استفاده نکنید سعی کنید در مکان نگهداری گیاه هوای تازه ، جریان داشته باشد .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۷:۵۱:۴۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@