پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

احمد علیمردان

تعداد سوال: ۱

از بین رفتن برگ سانسوریا ویژه

تعداد بازدید ۲۵۲

برگ تازه درومده گیاهه من که هنوز رشد نکرده بود زرد شد و از بین رفت. میخواستم بدونم که اینو چیکار کنم قطعش کنم که بقیه ی گیاهم رو خراب نکنه؟ و اینکه من گلم ر از شما خریدم و ته گلدون سوراخی نداره که آب اضافه خارج بشه باید عوض کنم گلدونه رو؟؟؟ روی خاک گلم هم سنگریزه داره ممکنه به خاطر اون باشه که گیاهم خراب شده؟؟ ما تقریبا یک ماهه که ازتون خریداری کردیم

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۴:۰۲:۱۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس گیاه رو برامون ارسال کنید متشکرم

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۴:۰۸:۰۳

احمد علیمردان

سلام بله حتما

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۴:۱۲:۲۳

احمد علیمردان

شل شده کلا اون یه برگ و از بین رفته

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۴:۱۳:۱۹

کارشناس شماره ۱

این اسیب بعلت آبیاری و یا رطوبت زیاد و تهویه ی نامناسب ایجاد شده سعی کنید آبیاری را در زمان خشکی خاک انجام بدید میتواند خشکی خاک را با یک سیخ چوبی که در خاک گلدان قرار میدهید تست کنید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۷:۴۷:۱۷

احمد علیمردان

لطفا بفرمایید، وجود سنگ ریزه هایی تزئینی روی خاک گلدان ، و عدم وجود سوراخ خروج اب ته گلدان ایرادی نیست ؟؟

۱۳۹۹-۰۶-۲۰ ۱۸:۲۷:۴۸

کارشناس شماره ۱

معمولا ته گلدان باید سوراخ داشته باشه .اما زمانی که ته گلدان سوراخ نیست و روی گلدان سنگریزه وجود داره باید آبیاری بسیار محدود و گلدان در مکانی با تهویه ی خوب قرار داشته باشه .اگر ته گلدانتان سوراخ نداره حتما براتون در ته گلدان لایه ی زهکش ریخته شده .

۱۳۹۹-۰۶-۲۱ ۰۰:۲۲:۵۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@