پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه اسماعیلی

تعداد سوال: ۵

زرد شدن برگ های گل قهر و اشتی ویژه

تعداد بازدید ۱۱۸۵

سلام وقت بخیر...من یه گل قهر و اشتی دارم.. امروز اومدم دیدم همه برگاش دارن زرد میشن، بهش اب میدم زرد میشه، اب نمیدم زرد میشه...موندم باهاش چکار کنم...چ جوری باید بهش اب بدم؟ باید در برابر نور باشه یا نیازی نیست؟ نور مستقیم یا غیر مستقیم؟ الان چکار کنم خوب شه؟ گلدون یا خاکشو عوض کنم؟ نیاز داره ماده تقویتی بخوره تا خوب شه؟همون طور که تو عکس میبینین ته برگاش زرد میشه میسوزه

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۰:۳۹:۲۱

فاطمه اسماعیلی

اینم عکس دوم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۰:۴۱:۲۷

فاطمه اسماعیلی

این هم عکس سوم...لطفا بگین چ تقویتی بهش بدم تا خوب شه و دوباره گل کنه

۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۰:۵۸:۵۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر دررابطه با نور این گیاه به نور خوب اما غیر مستقیم نیاز داره و برای ابیاری زمانیکه یک سوم خاکش خشک بود آب بدید اما در هر آبیاری سیرابش کنید و مطمئن بشید چند قطره آب اضافی از انتهای گلدون خارج شده و جهت تقویت سه ماه یکبار اسید هیومیک ماهی یکبار جلبک دریایی کافیه براش

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کود ارگانیک جلبک دریایی
۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۲:۳۹:۲۹

فاطمه اسماعیلی

من بهش هم هیومیک اسید سه ماه یکبار میدم هم جلبک دریایی ماهی یه بار... الان دایل زرد شدن برگاش چیه؟ چ کار کنم برگش زرد نشه؟ کود پتاسیم و فسفر و امینو اسید نمیخواد؟

۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۳:۳۷:۲۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

اصلی ترین علتش آبیاری نامناسب هست که باعث میشه جذب عناصر هم خوب انجام نشه فسفربالا و‌پتاسیم بالا در فصل پاییز و زمستان میشه ۴۰ روز یکبار استفاده بشه فقط از نظر وجود آفت هم چک کنید ببینید چسبندگی یابرجستگی یادونه های ریز سیاه سطح برگ میبینید؟

۱۴۰۱-۰۶-۳۰ ۰۱:۰۴:۵۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@