پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

عاطفه محرابیان

تعداد سوال: ۱

بنجامین ویژه

تعداد بازدید ۱۴۱

سلام خسته نباشید، من گلدون بنجامین و‌خاکش رو عوض کردم چون نتونستم با خاک کنار ریشه درش بیارم خاک دور ریشه ریخت و خود ریشه رو کاشتم بعد کاشت ی چوبم گذاشتم کنارش که صاف وایسه حالا بعد یک هفته بهش آب دادم ی سری از برگاش اینطوری زرد شدن و میریزن همش من این گل رو حدودا چهار ساله دارم نور خوبی ام داره همیشه رشدش خوب‌ بوده حتی بعد تعویض گلدون برگاش زرد نمیشدن حالا به نظرتون چیکار کنم؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۸-۰۸ ۱۲:۴۸:۲۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . گیاه را در محیطی با تهویه ی خوب قرار بدید و سعی کنید نوری که بهش میرسه ملایم باشه . محیط نباید مدام گرم و سرد بشه دما باید یکنواخت باشه حدود ۲۵ درجه براش مناسبه ، آبیاری رو زمانی که خاک نسبتا خشکه انجام بدید و براش جزیره بسازید . فعلا از کوددهی خودداری کنید چون گیاه بعلت تعویض نادرست گلدان ، دچار شوک شده و کوددهی در این فصل ممکنه باعث تنش بیشتر در گیاه شود . با توجه به تغییر فصل و شروع شدن فاز استراحت گیاه ، برگشت به حالت اولیه کمی زمانبر هستش .

۱۴۰۱-۰۸-۰۸ ۱۴:۱۶:۲۳

عاطفه محرابیان

من امروز پشت برگاشو نگاه کردم دیدم ی چیز سفید چسبیده ? آفته نه؟ برگاش زرد میشه میوفته

۱۴۰۱-۰۸-۰۹ ۱۲:۴۹:۴۸

عاطفه محرابیان

من امروز پشت برگاشو نگاه کردم دیدم ی چیز سفید چسبیده ? آفته نه؟ برگاش زرد میشه میوفته

۱۴۰۱-۰۸-۰۹ ۱۲:۵۱:۵۳

عاطفه محرابیان

۱۴۰۱-۰۸-۰۹ ۱۲:۵۲:۵۳

عاطفه محرابیان

من عکس آفت رو گذاشتم توی کامنت اما متاسفانه نشون داده ممیشه

۱۴۰۱-۰۸-۰۹ ۱۲:۵۸:۲۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@