پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صبا منصوری

تعداد سوال: ۴

گل شفلرا ویژه

تعداد بازدید ۱۶۵

قارچ کش همون‌طور که گفتین طول ۳بار به فاصله ۹روز هم به صورت آبیاری هم به صورت اسپری

۱۴۰۱-۰۸-۱۰ ۱۴:۱۶:۱۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله فقط گاهی گیاه به یک قارچکش واکنش نشون نمیده و لازمه نوع قارچکش عوض بشه و برای بررسی دقیق بهتره ریشه گیاهتون هم چک کنید اگر دچار پوسیدگی باشه لازمه قسمت های پوسیده جدا بشه

۱۴۰۱-۰۸-۱۰ ۲۳:۱۹:۳۲

صبا منصوری

الان دقیقا من باید چیکار کنم قارچ کش بزنم یا ریشه گیاهمو چک کنم

۱۴۰۱-۰۸-۱۰ ۲۳:۲۴:۳۳

کارشناس شماره ۲

اول ریشه رو چک کنید چون در صورت وجود پوسیدگی ریشه گیاه با قارچکش درمان نمیشه لازمه قسمت های پوسیده کامل جدا بشه بعد از محلول قارچکش جهت ضدعفونی کردن قسمت جدا شده استفاده کنید و اگر ریشه پوسیدگی داشت لازمه خاک رو هم تعویض کنید

۱۴۰۱-۰۸-۱۲ ۲۱:۱۲:۴۵

صبا منصوری

سلام من ریشه گلدونامو چک کردم مشکلی نداشتن این تو عکس چرا اینجوری میشه مشکلش چیه چیکار کنم

۱۴۰۱-۰۸-۱۵ ۱۸:۲۹:۴۴

کارشناس شماره ۲

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۸-۱۵ ۲۱:۵۱:۳۴

کارشناس شماره ۲

پشت برگ یا ساقه برجستگی خاصی میبینید؟

۱۴۰۱-۰۸-۱۵ ۲۱:۵۳:۴۲

صبا منصوری

نه چیزی پشتش نیست فقط بهش دست میزنی اون ی تیکه انگار خورده شده بر جستگی قشنگ معلومه اون ی تیکه برجسته شده و نازک شده بعد بهش دست میزنی انگار مرده سریع اون ی گلبرگ می افته

۱۴۰۱-۰۸-۱۶ ۱۲:۳۷:۴۹

کارشناس شماره ۲

لطف میکنید یک فیلم از ساقه و‌برگ گیاه برام در واتسپ ارسال کنید اونجا پاسختونو میدم ۰۹۱۸۳۱۶۱۰۲۸

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۰:۱۳:۴۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@