پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

طناز محمودی

تعداد سوال: ۱

قارچ ویژه

تعداد بازدید ۲۵۲

سلام وقت بخیر من سانسوریا ابلق دارم و الان چند روز هست که روی یکی از برگ ها یک خال خاکستری افتاده که داره بزرگ میشه و حالت پوسیدگی به آن قسمت برگ داده، ممکن هست قارچ باشه؟ و چطور می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ در ادامه باید بگم من گربه هم دارم و نگرانم که بابت سلامت اونها هم مشکل ایجاد نکنه

۱۴۰۱-۰۸-۱۳ ۱۵:۳۵:۱۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا ضمن ارسال عکس گیاه بفرمایید که نحوه ی آبیاری و رطوبترسانی به چه صورته ؟

۱۴۰۱-۰۸-۱۴ ۰۷:۵۶:۲۶

طناز محمودی

گیاه در فاصله ۱متری از پنجره شمالی قرار داره و در یک ماه اخیر به صورت ۲هفته یکبار، ۱بار آب ۱بار کود greenimax داده میشه.

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۸-۱۴ ۱۱:۰۰:۴۶

طناز محمودی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۸-۱۴ ۱۱:۰۲:۳۵

طناز محمودی

سلام روز بخیر لطفا در خصوص مشکل راهنمایی می فرمائید؟ من دیروز عکس ها رو هم ارسال کردم

۱۴۰۱-۰۸-۱۵ ۱۱:۳۵:۵۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سنگها را از روی خاک بردارید و سطح خاک را کمی زیر و رو کنید .گیاه را با سم قارچ کش ابیاری کنید . برگهای آلوده را حذف کنید ، میتونید از قسمتهای سالم اش قلمه بگیرید و در اب یا خاک دوباره ریشه دار کنید .کوددهی را متوقف کنید .ابیاری را حتما ، زمانی انجام بدید که خاک نسبتا خشک باشه .

۱۴۰۱-۰۸-۱۵ ۲۳:۱۴:۲۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@