پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

میلاد محرری

تعداد سوال: ۸

ایپومیا بلک ویژه

تعداد بازدید ۱۵۱

سلام وقتتون بخیر گیاه ایپومیای من چند وقتیه برگاش خیلی سریع خشک میشن و میریزن البته سرعت رشد برگهای جدیدش خوبه اما به همون سرعت هم برگهای قبلی خشک میشن همینطور روی یک سری برگهاش یه حالت هایی ایجاد شده که عکسشو براتون میفرستم جایی که قرار داره نسبتا پر نوره اما در معرض نور مستقیم خیلی قرار نمیگیره در طول روز . آبیاریش تقریبا هر ۴ یا ۵ روز یک بار انجام میشه ( قبلا هر ۶ ۷ روز یکبار آب می‌دادم چون همچنان خشکی برگاش وجود داشت توی منابع انگلیسی سرچ کردم دیدم گفتن گیاه آب دوستیه فاصله ی آبیاریو کمتر کردم) . زیرگلدانی بعد آبیاری کامل خالی میشه . محل نگهداریش سرد نیست اما خنکه ( خنک تر از فضای داخل خونه) . مشکل خشک شدن برگاش قبلتر هم که هوا گرمتر بود همچنان وجود داشت . ۶ ۷ ماه بیشتر نیست که دارمش و خاکش مرغوبه . در کنار گیاهای دیگه قرار داره و رطوبتش تا حدودی تامین میشه . از نظر کود دهی هم ماهی یکبار با کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ و هیومیک اسید ( باهم) و یک بار هم با کود آهن تغذیه میشه ( با فاصله هر دو هفته یک بار) ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۹:۱۷:۰۲

میلاد محرری

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۹:۲۰:۲۷

میلاد محرری

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۹:۲۱:۴۸

میلاد محرری

به این صورت

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۹:۲۳:۴۵

میلاد محرری

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۹:۲۷:۲۲

میلاد محرری

متاسفانه عکس فرستاده نمیشه میزنه Server Error

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۰۹:۲۹:۱۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکس هارو به شماره واتسپ زیر ارسال بفرمایید 09183161028

۱۴۰۱-۰۸-۱۸ ۲۲:۲۷:۰۸

میلاد محرری

فرستادم خدمتتون

۱۴۰۱-۰۸-۱۹ ۰۹:۴۶:۳۲

کارشناس شماره ۲

بله چک میکنم در واتسپ پاسخ و ارسال میکنم

۱۴۰۱-۰۸-۱۹ ۲۲:۲۲:۲۸

میلاد محرری

سلام وقتتون بخیر چند وقت پیش مشکل این گیاهمو خدمتتون گفتم و فرمودید کنه کش بزنم بهش منم کارهایی که گفتیدو انجام دادم و حال گیاه خیلی بهتر شد یه مدت و شروع به برگ دادن کرد الان دوباره چند روزیه حالش بد شده و برگا ( چه برگ های جوون تر و چه قدیمی تر) دوباره میرن رو به خشکی من پشت و روی برگ ها رو هم بررسی کردم با دقت به نظرم میاد که دیگه آفتی نیست اما همچنان گیاه حالش بده

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۱ ۱۰:۱۰:۰۸

میلاد محرری

عکسا و توضیحات بیشترو به واتساپ تون هم ارسال کردم ?

۱۴۰۱-۰۹-۲۱ ۱۰:۱۹:۰۵

کارشناس شماره ۲

بله براتون پاسخ ارسال کردم

۱۴۰۱-۰۹-۲۲ ۰۸:۳۹:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@