پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مجتبی رضایی

تعداد سوال: ۱

زرد شدن گل بامبو ویژه

تعداد بازدید ۱۸۰

سه عددگل بامبو من زرد شدن و در حال خشک شدن هستند

۱۴۰۱-۰۸-۲۱ ۱۸:۱۰:۱۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال کنید

۱۴۰۱-۰۸-۲۲ ۰۸:۴۹:۲۴

مجتبی رضایی

واقعا چه سیستم مسخره ای هستش نه اینجا میشه عکس فرستاد نه شماره تلفن گذاشتید برای تماس بهتر توی واتساپ فقط اول از همه ۲۰ هزار تومن رو زود میگیرید

۱۴۰۱-۰۸-۲۲ ۱۱:۲۰:۲۳

مجتبی رضایی

الان من چطوری عکس ارسال کنم اخه

۱۴۰۱-۰۸-۲۲ ۱۱:۵۲:۳۰

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۸-۲۳ ۱۳:۲۲:۵۲

کارشناس شماره ۱

گرما و ماندگی اب مهمترین عامل زرد شدن هستش ، بهتره گلدان را در محیطی با دمای یکنواخت قرار بدید و اگر سیستم گرمایشی شوفاژ و یا پکیج و یا مانند اینهاست بین گلدان و سطح زمین فاصله ایجاد کنید . برگهای گیاه با دیوار تماس نداشته باشد و بهتره گلدان در کنار پنجره ی نورگیر قرار داشته باشد که در روز چند ساعت باز باشد تا هوا تهویه شود . بهتره در اب یک تکه زغال بیاندازید و اگر دیواره ی ظرف و یا ساقه و ریشه ها کمی حالت لزج پیدا کرده باید کاملا تمیز شده و اب را زود به زود تعویض کنید . اگر از قطره استفاده میکنید فعلا متوقف شود .

۱۴۰۱-۰۸-۲۳ ۱۳:۲۷:۰۲

مجتبی رضایی

ببخشید آیا در این وضعیت با رعایت موارد ذکر شده احتمال دارد گل ها مجددا سبز شده و جون بگیرند و ترمیم شوند

۱۴۰۱-۰۸-۲۳ ۱۴:۱۸:۴۰

مجتبی رضایی

میشه لطفا جواب این سوال دوم من رو هم بدید چون زودتر باید اقدام کنم یا قسمتهای زرد شده رو سریعا قطع کنم که آفت بالاتر نره ویا به همین صورت موارد درمانی که شما فرمودید رو ادامه بدم

۱۴۰۱-۰۸-۲۴ ۰۹:۰۴:۲۲

کارشناس شماره ۱

ساقه و برگهای زرد دوباره سبز نخواهند شد قسمتهای زرد شده باید جدا شوند

۱۴۰۱-۰۸-۲۵ ۰۸:۱۹:۲۸

مجتبی رضایی

اوکی ممنونم ??

۱۴۰۱-۰۸-۲۵ ۱۴:۰۲:۱۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@