پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سیاوش صلح جو

تعداد سوال: ۲

عضویت: ۲۷-۰۵-۱۴۰۱

پژمردگی برگ های گل یشم ویژه

تعداد بازدید ۳۱

باعرض سلام، گیاهم ب مرور رو به خشکی رفت...ابتدا خاکش رو عوض کردم چون خاکش نامناسب بود، اما هرروز بدتر شد...سپس از بیورادیکانت و کود ۱۰۵۲۱۰ استفاده کردم چون گیاه کوچکی هست اما تا الان فقط برگ های پایینی پرآب و سرحال شده اند...ممنون میشم راهنماییم کنید از لحاظ نور، پشت پنجره جنوبی قرار داره

۱۴۰۱-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۲:۴۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

سلام وقت بخیر . یشم گیاهی مناسب فضای ازاده و در داخل منزل به مرور از بین خواهد رفت . گیاه را به تراس و در مکانی نیمسایه منتقل کنید . خاک گلدان چه بافتی داره؟

۱۴۰۱-۰۸-۳۰ ۰۸:۰۴:۲۸

سیاوش صلح جو

تعداد سوال: ۲

عضویت: ۲۷-۰۵-۱۴۰۱

چون فصل سرماست گلدان را به فضای داخل انتقال دادم اما پیش از این هم این مشکل وجود داشت... بافت خاک مناسب و سبک و تشکیل شده از خاک کاکتوس و کوکوپیت هستش

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۸-۳۰ ۰۹:۳۱:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

کوکوپیت براش مناسب نیست . یشم سرما رو تا صفر درجه تحمل میکنه به شرط اینکه خاکش در زمان یخبندان خشک باشه ، از ترکیب خاکی استفاده کنید که توش خاکباغچه و خاکبرگ وماسه و کمی زغال وجود داشته باشه .بعد از انجام کارهای فوق و انتقال به بیرون ، قسمتهای اسیب دیده را قطع کنید تا گیاه دوباره جوانه بزنه .

۱۴۰۱-۰۹-۰۱ ۱۹:۴۳:۲۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
[email protected]