پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مسعود خدابخشی

تعداد سوال: ۴

آگاو آفت ها ویژه

تعداد بازدید ۱۵۵

پشت برگهای آگاو که من دارم لکه های تقریبا قهوه ای ظاهر شده چجور باید درمانش کرد بدون اینکه برگهای را قطع کنم اصلا درمان میشه تصویر را فرستادن

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۰۵ ۲۳:۵۶:۵۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . این لکه ها برطرف نمیشوند و باید برگها را جدا کنید . آیا گیاه در داخل منزل قرار دارد ؟ نحوه ی نگهداری تون به چه صورته ؟

۱۴۰۱-۰۹-۰۹ ۱۰:۳۰:۵۱

مسعود خدابخشی

تعداد سوال: ۴

قبلا تو اتاق و پشت پنجره بود و آبخوان داشت چون احساس کردم خاکش اکثرا اوقات رطوبت داشت آبخوان را حذف کردم و گلدون را بردم داخل تراس گلدونش پلاستیکی هست و کفش سوراخه و زیر خاک هم شن درشت ریختم که آب تخلیه بشه چند روز قبل یکی از برگ هایی که لکه قهوه ای داشت خود به خود افتاد

۱۴۰۱-۰۹-۰۹ ۱۰:۵۷:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

اگر خاکش بافت مناسبی نداشته باشه بهتره گیاه رو از خاک درآورده و وضعیت ریشه را چک کنید و بعد گیاه را دوباره در خاک جدید بکارید آگاوها گیاهانی هستند که باید در فضای باز نگهداری شوند . قرار دادن آنها در داخل منزل به مرور باعث ضعیف شدن و آسیب پذیر شدن اونها میشه ، بهتره گیاه را در تراس و فعلا در مکانی نیمسایه نگه دارید و زمانی که یخبندان است ، فقط شبها ، روی گیاه را با نایلون بپوشانید تا محافظت شود .

۱۴۰۱-۰۹-۰۹ ۱۸:۱۹:۵۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@