پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ziya

تعداد سوال: ۳

شپش آرد آلود ویژه

تعداد بازدید ۱۳۲

سلام وقتتون بخیر کروتون من دچار شپشک آردآلود شده من سم کنفیدور تهیه کردم چطور باید استفاده کنم ازش که به گلم آسیب نزنه؟

۱۴۰۱-۰۹-۱۹ ۱۲:۳۰:۵۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر سم کنفیدور رقیق شده هست؟ لطفا عکس روی بسته رو ارسال بفرمایید اگر رقیق نشده باشه سه بار به فاصله 9 روز لازم هست سطح برگ اسپری کنید و داخل خاک هم بدهید هرباریک سی سی از سم در یک لیتر اب حل کنید و اسپری کنید

۱۴۰۱-۰۹-۱۹ ۲۲:۱۸:۵۱

ziya

کروتونم کنار گلدون های دیگه هم بوده به نظر شما به اون ها هم سم بدم؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۲ ۱۴:۱۷:۴۳

کارشناس شماره ۲

بله حتما یک نوبت جهت پیشگیری به بقیه هم بدید ولی به کروتون سه نوبت به فاصله 9 روز اسپری کنید

۱۴۰۱-۰۹-۲۲ ۲۳:۲۱:۱۴

ziya

خیلی ممنونم ازتون. پس شد یک نوبت به همه ی گلدون هام با آبیاری؟و سه نوبت هم به کروتن فقط اسپری، یا اونم همراه با آبیاری؟

۱۴۰۱-۰۹-۲۴ ۱۱:۴۸:۴۳

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا گیاه الوده سه نوبت به فاصله ۹ روز اسپری پاشی و ابیاری و گیاهان سالم جهت پیشگیری یک نوبت اسپری پاشی

۱۴۰۱-۰۹-۲۴ ۲۳:۱۸:۲۶

ziya

سلام وقتتون بخیر باشه ? من همونطور که گفتید به کروتون آفت کش دادم بیشتر برگهای ریخته طبیعیه؟ و اینکه یه اسپاتی فیلیوم هم دارم که برگهاش سیاه میشن حالت خشک به خودشون میگیرن،میشه لطف کنید بگید چیکار کنم براش؟??

۱۴۰۱-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۸:۱۳

ziya

سلام وقتتون بخیر باشه ? من همونطور که گفتید به کروتون آفت کش دادم بیشتر برگهای ریخته طبیعیه؟ و اینکه یه اسپاتی فیلیوم هم دارم که برگهاش سیاه میشن حالت خشک به خودشون میگیرن،میشه لطف کنید بگید چیکار کنم براش؟??

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۹:۵۶

کارشناس شماره ۲

بله برگ های الوده ضعیف بودن مهم اینه برگ های جدید ریزش نداشته باشن وسوال گیاه بعدی و لطفا در تالار جدا مطرح بفرمایید هر تالار برای یک گیاه هست

۱۴۰۱-۱۰-۲۰ ۲۲:۵۷:۳۷

ziya

خیلی ممنون. بله ببخشید نمیدونستم??❤ و اینکه کروتن همین برگها براش مونده ولی قسمت اتصال برگها به ساقه انگار تار عنکبوته،باید چیکار کنم؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۰-۳۰ ۱۱:۲۶:۴۶

کارشناس شماره ۲

بله تارعنکبوت نشونه افت کنه هست حتما لازمه کنه کش بهش بزنید دوبار به فاصله ۹ روز ۱۵ روز بعد از اخرین سم پاشی تقویت و‌شروع کنید که برگ جدید هم بده

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کود برگ دهی کود تقویت ریشه کنه کش (آبامکتین) اسپری تقویت کننده برگ
۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۰۰:۰۴:۰۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@