پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فوژان ایدوار

تعداد سوال: ۱

گیاه پاندانوس ویژه

تعداد بازدید ۱۲۹

سلام خسته نباشید. من یک گلدون پاندانوس دارم که تقریبا ٣ ساله ازش نگهداری میکنم و بسیار بزرگ و سرحال بود تا چند ماه پیش. در آپارتمان زندگی می‌کنیم و مجبور به جابه جایی از طبقه پنجم به دوم شدیم که باعث شد گیاه نور خیلی کمتری بگیره. روی برگ ها لک های سفید و زرد زده. میخواستم بینم افت هستش یا از کم نوری یا کم آبی؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۰ ۱۲:۰۳:۰۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر گیاهتون رو غبار پاشی هم میکنید؟ لکه ها بزرگتر میشن؟ و با دقت پشت برگ رو چک کنید پوشش پنبه ای یا برجستگی خاصی میبینید؟

۱۴۰۱-۰۹-۲۰ ۱۵:۴۹:۴۸

فوژان ایدوار

تعداد سوال: ۱

خیر پشت برگ ها هم فقط مثل روی برگ لک زرد هست. اصلا پوشش پنبه ای یا برجستگی نیست. به اینکه بعد از اسپری کردن بیشتر شدن یا نه دقت نکردم چون تقریبا یک روز در میان اسپری میکنم روی برگهارو

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۰ ۱۵:۵۸:۵۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله لکه باکتریای هست و در اثر غبار پاشی ایجاد شده غبار پاشی و متوقف کنید و دوبار به فاصله ی 7 روز از قارچکش مسی مثل بردوفیکس یا اکسی کلرور مس سطح برگ اسپری کنید و تغییرات و از همین تاپیک اطلاع بدید

۱۴۰۱-۰۹-۲۲ ۰۸:۴۶:۱۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@