پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مسعود فروزمهر

تعداد سوال: ۲

زرد شدن برگ پرنده ی بهشتی ویژه

تعداد بازدید ۱۰۱

با سلام. ۱۰ روز پیش یک گیاه پرنده ی بشتی خریداری کردم. در زمان خرید، خاک و گلدان تعویض شد.خاکش بسیار سبک هست به شکلی که هر مقدار آب بدم، از زهکش بلافاصله خارج میشه.روش آبیاری سفالی هم استفاده کردم که نتیجه ی مشابه داشت. براش جزیره هم درست کردم و دو لامپ ۷ واتی هم بالای سرش در ساعات زیادی از روز روشن هست.طی چند روز اخیر، یکی‌از برگها سریعا داره زرد میشه. خودم فکر میکنم آبیاری بیش از حد بوده دلیلش. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۴ ۲۲:۳۷:۰۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر زرد شدن فقط در برگ پایینی هست؟ و جز همین یک برگ، برگ دیگری هم زرد هست؟

۱۴۰۱-۰۹-۲۴ ۲۳:۱۰:۳۶

مسعود فروزمهر

تعداد سوال: ۲

سلام مجدد. فعلا فقط همین یک برگ به شکل واضح و یکنواخت زرد شده و سایر برگها سبز هستند

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۶ ۱۶:۳۲:۳۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

ببینید اگر در طول یک ماه فقط یک برگ زرد بشه اونم از برگ های قدیمی مشکل خاصی نیست و تغذیه گیاهتون رو مرتب انجام بدید سه ماه یکبار اسید هیومیک ماهی یکبار کود ریشه زا ماهی یکبار کود برگدهی حتما لازم داره و اگر. وند زرد شدن سریعتر شد از طریق هنین تاپیک اطلاع بدید

۱۴۰۱-۰۹-۲۸ ۱۵:۰۳:۵۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@