پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

لیلا قیاسی

تعداد سوال: ۱

گل پتوس ویژه

تعداد بازدید ۲۱۳

سلام من ی گل پتوس جوان دارم حدود ۷ برگ داره حدود دو ماه گلدونم پشه زده دارچین پاشیدم فایده نداشت سطح خاک رو خالی کردم ماسه شسته ریختم کمترشدن اما کامل از بین نرفته پشه ها دارن به گلدونهای دیگم هم سرایت میکنند لطفا بفرماییدبرای ازبین رفتنشون چکار کنم . ضمنا پشه های سیاه کوچک که پرواز میکنند . ممنون

۱۴۰۱-۰۹-۲۵ ۰۹:۰۷:۵۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر زهکش زیر گلدون باز هست؟ یعنی زمانی که اب میدید آب اضافی از انتهای گلدون خارج میشه؟

۱۴۰۱-۰۹-۲۵ ۱۰:۴۶:۳۹

لیلا قیاسی

بله اب اضافه تخلیه میشه .و اصلا نمیزارم اب اضافه بمونه پای گلدون . ضمنا روزی یک بار گلدون رو با اسپر اب میپاشم .

۱۴۰۱-۰۹-۲۵ ۱۹:۰۰:۵۷

کارشناس شماره ۲

خاک سطح گیاهتون مرطوب هست؟ یکم با یک سیخ چوبی خاک و اروم جابجا کنید ببینید بوی کپک از خاک بیرون میاد؟

۱۴۰۱-۰۹-۲۵ ۲۳:۴۲:۴۶

لیلا قیاسی

خاک سطح گلدون رو حدود ۱۰ سانت خالی کردم با خاک تازه جایگزین کردم چون پرسیدم از گل فروشی گفتن خاک رو خالی کن چون احتما داره روی خاک تخمک گذاری کرده باشن بعد حدود یک سانت از سطح خاک گلدون رو ماسه شسته ریختم اصلا خاک نیست .

۱۴۰۱-۰۹-۲۶ ۰۶:۱۱:۵۴

کارشناس شماره ۲

لطفا یک عکس از،سطح گلدون ارسال کنید

۱۴۰۱-۰۹-۲۸ ۱۵:۰۲:۲۴

لیلا قیاسی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۰۹-۲۸ ۱۵:۲۸:۳۳

کارشناس شماره ۲

لازمه سنگ های سطح خاک و بردارید ببینید خاک زیرش مرطوب هست؟

۱۴۰۱-۱۰-۱۵ ۰۳:۰۵:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@