پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

اکبری

تعداد سوال: ۱

ول کردن یا شل شدن ساقه گل زاموفیلیا ویژه

تعداد بازدید ۴۵۳

سلام وقتتون بخیر من حدودا یک هفته پیش واسه روز مادر برای همسرم ، هدیه گل زاموفیلیا خریدم همون موقع گلدونش را هم عوض کردم اما خاکش را عوض نکردم یعنی دقیقا همون خاک را داخل گلدون جدید گذاشتم زمانی که گل را آوردم خونه کامل سیرابش کردم در صورتی که خاکش عوض نشده بود و نمی‌دونم گلخونه دار کی آبش داده بود . به خاطر تجربه کم در هنگام خرید دقت نکردم ساقه های گل تقریبا به رنگ سیاه هستش و امروز صبح که بلند شدم دیدم بهترین ساقه گل خودش را ول کرده نمی‌دونم علتش چیه ممنون میشم راهنماییم کنید

۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۰۸:۵۳:۳۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس گیاهتون رو ارسال میفرمایید

۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۱۴:۵۷:۲۳

اکبری

سلام خداقوت چطوری واستون بفرستم

۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۱۵:۰۰:۰۹

کارشناس شماره ۲

همینجا میتونید ارسال کنید و یا به شماره واتسپ زیر ۰۹۱۸۳۱۶۱۰۲۸

۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۱۵:۰۱:۲۹

اکبری

سلام چشم تا یک ساعت دیگه می‌فرستم واستون

۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۱۵:۱۲:۲۶

اکبری

عرض سلام بنده میتونم علاوه بر عکس فیلم هم واستون داخل همین سایت بفرستم

۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۱۶:۲۴:۵۹

اکبری

سلام عرض ادب بنده دو عدد تصویر واستون میفرستم ببینید که ساقه ها سیاه شدن و یک فیلم هم واستون از گل زاموفیلیا گرفتم و داخل فیلم نشون دادم که ساقه گل چطوری خودشو ول کرده فقط اینکه میتونم فیلم را داخل همین سایت بفرستم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۲۰:۵۰:۲۷

کارشناس شماره ۲

سلام مجدد فیلم ها اینجا ارسال نمیشه عکستون هم باز نشد لطفا به واتسپ این شماره ارسال بفرمایید ۰۹۱۸۳۱۶۱۰۲۸

۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۰۰:۱۱:۵۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@