پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

kimia mazhari

تعداد سوال: ۱

لک قهوه ای روی برگ فیکوس ویژه

تعداد بازدید ۲۳۵

سلام لک قهوه ای روی برگ فیکوسم زیاد شده و دائم ریزش داره،قارچ کش اسپری میکنم اما خوب نشده هفته ای یک بار هم اب میدم بهش

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۰-۳۰ ۱۷:۰۵:۲۲

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر چه قارچکشی استفاده کردید و‌چند نوبت؟ و زهکش زیر گلدونتون بازه؟

۱۴۰۱-۱۰-۳۰ ۲۳:۴۸:۳۳

kimia mazhari

قارچ کشی که گوگرد داره و گیاه پزشک بهم‌دادت و زهکشی زیر گلدان چندتا سوراخ بزرگ داره البته گیاه از اول تو یه گلدان پلاستیکی بود که من برای جابه جا نکردن گیاه با همون گلدان به گلدان سفالی منتقل کردم هردو سوراخ دارن

۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۰۰:۱۸:۲۷

kimia mazhari

قارچ‌کش رو هر ۱۵ روز اسپری میکنم،امروز تمام قسمتایی که قهوه ای بود رو با قیچی بریدم

۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۰۰:۱۹:۱۸

kimia mazhari

تو‌عکس میتونید ببینید که گیاهم چقدر شاداب بود و چقدر کم برگ شد

۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۰۰:۱۹:۵۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

ببینید لازمه عکس قارچکش و ببینم اسمش مهمه و مورد بعدی زمانی که لبه های برگ رو قیچی میکنید حتما بعدش همون قسمت و قارچکش اسپری کنید که محل ورود باکتری و قارچ جدید نشه و اگر با دو نوبت اسپری قارچکش سطح برگ ها لکه ها متوقف نشدند لازمه ریشه ی گیاه رو بررسی کنید احتمال پوسیدگی در ریشه هم بالا است که در اون حالت لازمه خاک هم تعویض بشه و از قارچکش سیستمیک مثل رورال تی اس استفاده کنید

۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۱۱:۴۸:۲۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@