پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نرگس عموئی

تعداد سوال: ۱

سلام و احترام.ده روزه شفلرا خریدم و موقع خرید به لکه های قهوه ای که پشت یسری برگها بود دقت نکردم.لکه های ریز که جزئی از خود برگن و کنده نمیشن‌.گلدونش همون شب عوض عوض شد هرروز ریزش ۳ الی ۴ برگ داره. سطح چنتا از برگاش لکه های قهوه ای کم رنگ زده .چنتا از برگهای ریخته شده هم کاملا قهوه ای بودن و تعدادی برگها هم حتی کاملا سالمن ولی ریختن‌ ویژه

تعداد بازدید ۲۳۵

سطح خاکش تا چندسانت که خشک میشه آبیاری میکنم فاصله ش با پنجره حدودا سه متره دمای خونه و محیط هم ۲۲ درجه لطفا راهنماییم کنید😔

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۱۲:۳۷:۳۵

نرگس عموئی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۱۲:۴۲:۵۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر غبار پاشی هم میکنید؟

۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۱۴:۲۳:۴۵

نرگس عموئی

فقط امروز برای اولین بار غبار پاشی کردم. اینم بخشی از برگهای آسیب دیدشه دچار آفت یا قارچ و..شده؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۱۴:۲۹:۱۰

نرگس عموئی

الان متوجه یه چیزی شدم لکه های ریزی که پشت برگ بودن و به سیاهی میزدن و حالت سوختگی داشتن الان دیدم بعد چندروز بزرگتر شدن و داخلش سفید و دورش قهوه ای و فرم برگها رو تغییر دادن.عکسهایی که فرستادم برای شما باز میشه؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۱-۰۱ ۱۵:۳۶:۲۳

نرگس عموئی

سه روز از پرسیدن سوال من گذشته و هنوز پاسخی دریافت نکردم ایده ی خوبیه روزی چندصدنفر پیام بدن و بیست تومن واریز کنن.شما هم با شعار پاسخگویی در کمتر از ۲۴ ساعت مردمو احمق فرض کنید و خیلی راحت تو یه روز چندین میلیون پول حروم بگیرید! هه...

۱۴۰۱-۱۱-۰۳ ۱۱:۰۵:۲۳

کافه گلدون

با سلام و وقت بخیر.دوست عزیز کارشناس کافه گلدون دوروز پیش سوال شمارو چک کردن و همونطور که داخل قوانین و مقررات توضیح داده شده بعلت کامل نبودن توضیحات مجبور به پرسش دوباره از شما شدن.چنانچه در ابتدا کامل شرایط نگهداری رو مطرح میفرمودین همون روز پاسخ سوالتون رو دریافت میکردین.متاسفانه کارشناس مربوطه دیروز دسترسی به اینترنت نداشتن و این مورد استثنا بوده، از این بابت از شما پوزش میطلبیم، امروز حتما پرسش شمارو پاسخگو خواهند بود. همچنین چنانچه از روند پاسخگویی رضایت ندارید یک شماره کارت جهت عودت وجه پرداخت شده ارسال بفرمایید.

۱۴۰۱-۱۱-۰۳ ۱۲:۳۱:۲۷

کارشناس شماره ۲

سلام وقت بخیر بخاطر تاخیر عذرخواهی میکنم به علت ضعیف بودن نت فقط یک روز در پاسخگویی سوال شما تاخیر داشتیم و همیشه سوالات نهایت در ۲۴ ساعت پاسخ داده میشه

۱۴۰۱-۱۱-۰۳ ۱۴:۱۱:۳۱

کارشناس شماره ۲

گیاهتون درگیر افت هست و بخاطر غبار پاشی به خصوص در فضای بسته دچار بیماری قارچی هم شده غبار پاشی و‌کاملا متوقف کنید جهت کنترل افت سه بار به فاصله ۹ روز افتکش کنفیدور سطح برگ اسپری کنید همزمان به شکل اب ابیاری هم بدید و اگر از روند پاسخگویی رضایت نداشتید بفرمایید مبلغ عودت داده میشه

۱۴۰۱-۱۱-۰۳ ۱۴:۱۳:۵۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@