پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

تورج امیغ

تعداد سوال: ۱

لکه های روی برگ بنت قنسول ویژه

تعداد بازدید ۹۰

سلام من دوتا گیاه بنت قنسول دارم یکی شون حدودا 3 روزه که روی برگای جدید و قدیمیش لکه ایجاد شده. روی جدیدا سبز رنگ هست و روی قدیمی ها مشکی هست. برگای قدیمی هم دارن به داخل لوله می شن. خیلی ممنون می شم راه حل بفرمایید

۱۴۰۱-۱۲-۱۰ ۱۹:۴۹:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر ایا روی برگها آب اسپری کردید؟ لطفا عکس گیاه را که لکه ها در آن مشخص باشد ارسال کنید

۱۴۰۱-۱۲-۱۱ ۱۱:۴۰:۳۸

تورج امیغ

سلام وقت شما هم بخیر. خیر اصلا روی برگ ها اسپری آب انجام ندادم چشم عکس ها رو براتون می فرستم

۱۴۰۱-۱۲-۱۱ ۱۱:۵۱:۰۶

تورج امیغ

عذر می خوام عکس ها رو چطور باید بفرستم؟

۱۴۰۱-۱۲-۱۱ ۱۲:۰۱:۵۸

کارشناس شماره ۱

روی انتخاب تصویر گیاه کلیک کنید و تصویر گیاه را از گالری خود انتخاب و ارسال کنید اگر نتوانستید عکس را به همراه نام کاربری از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال نمایید تا در سایت بارگزاری کنیم

۱۴۰۱-۱۲-۱۱ ۱۵:۳۷:۵۹

تورج امیغ

سلام این عکسای گیاه هست

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۲-۱۲ ۰۱:۱۸:۵۹

تورج امیغ

تصاویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۲-۱۲ ۰۱:۲۱:۱۴

کارشناس شماره ۱

عکسها آپلود نشده لطفا از طریق واتس اپ ارسال کنید .

۱۴۰۱-۱۲-۱۲ ۰۷:۱۳:۲۸

تورج امیغ

سلام عذر می خواهم من امکان استفاده از واتس اپ و اینستاگرام رو نداری. راهی هست که عکسا رو براون بفرستم؟

۱۴۰۱-۱۲-۱۴ ۰۷:۳۶:۵۳

کارشناس شماره ۱

لطفا با همکاران ما از طریق سایت تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید تا برای ارسال عکس راهنمایی تان کنند .

۱۴۰۱-۱۲-۱۵ ۰۷:۵۰:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@