پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کیمیا کریمی

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ های برگ انجیری مانسترا ویژه

تعداد بازدید ۱۳۶

سلام روزتون بخیر من یک هفته هم نیست این گل رو خرید روز اولی که اوردن برگ هاشو با یک دستگیره که با اب تصفیه شده نمدار شده بود کاملا تمیز کردم و هر روز هم غبار پاشی میکنم کنار پنجره شرقی هم نگه داری میشه و از پشت دو لایه پرده نور افتاب میخوره پنجره هم باز میکنم که هوای تازه بخوره یکم افتاب میفته روش و دو سه تا برگ هاش از اول یکم زرد بود ولی امروز وضعشون بدتر شده میخواستم ببینم چیکار باید بکنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۲-۱۶ ۱۶:۲۰:۴۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر . نحوه ی آبیاری به چه صورت بوده است؟

۱۴۰۱-۱۲-۱۷ ۰۸:۰۱:۲۰

کیمیا کریمی

تعداد سوال: ۱

من هنوز ابیاریش نکردم چون خودشون گفتن هفته ای یکبار جمعه ها ابیاریش کنم طبق پترنی که خودشون ابیاری میکردن

۱۴۰۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۰۳:۱۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

برگهایی که از ابتدا زرد بودند ، بهرحال از بین خواهند رفت و دوباره سبز نمیشوند . اما اگر برگ های سبز هم در حال زرد شدن هستند ، محیط نگهداری از نظر دما و تهویه مناسب نیست و یا گیاه از نظر رطوبت و یا آبیاری گیاه در حال آسیب دیدن است . با توجه به اینکه آبیاری انجام ندادید بهتره ابتدا خاک را تست کنید اگر خاک خشک است گیاه را سیراب کنید یا اینکه حدود یک ربع گلدان را در ظرف آب قرار دهید تا تشنگی احتمالی آن برطرف شود . اما اگر خاک رطوبت دارد نیازی به آبیاری نیست و باید شرایط محیطی را بهبود دهید. به گیاه هوای تازه برسانید . و سعی کنید دما یکنواخت باشد .

۱۴۰۱-۱۲-۱۹ ۰۰:۱۸:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@