پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Melina Abbasi

تعداد سوال: ۱

سرمازدگی ویژه

تعداد بازدید ۲۷۱

سلام وقت بخیر من یه گل سانسوریا دارم که متاسفانه به خاطر اینکه تو ویلا آب قطع شده بود و هیچ وسیله گرمایشی نبوده و محیط سرد بوده فکر کنم دچار سرمازدگی شده باشه من بعد از ۳ هفته که بهش سر زدم همه برگها افتاده بودن رو زمین که من با یه پلاستیک که دور برگهاش گره زدم جمعشون کردم و تمام برگها لوله شدن البته تو این سه هفته هفته ای یه بار آب رو بهشون دادم ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم حالش دوباره خوب بشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۱-۱۲-۲۴ ۱۴:۴۷:۰۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر . بهتره گیاه را از خاک خارج کرده و وضعیت ریشه را چک کنید اگر پوسیدگی داشت قسمتهای پوسیده را جدا کنید . متاسفانه در مواردی که گیاه بعلت سرما دچار آسیب شده باشد ناچار به قطع برگهای آسیب دیده هستید . اما اگر گیاه بعلت تشنگی دچار افتادگی برگ شده باشد میتوانید گیاه را از خاک خارج کرده و مدتی در آب قرار دهید تا رفع تشنگی شود .

۱۴۰۱-۱۲-۲۵ ۰۲:۱۵:۲۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@