پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علیرضا

تعداد سوال: ۱

بامبو ویژه

تعداد بازدید ۱۰۵

یکی از بامبو هایی که دارم جدیدا یه لکه قرمز متمایل به قهوه ای روش بوجود اومده البته یکی دیگه هم وقتی خریدم داشت ولی این یکی جدید ایجاد شده جدا از این یکی دیگه از بامبو هایی که دارم نوک برگاش زرد شده یه سری بخش های زرد شده را چیدم ولی فایده نداشت

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۲ ۰۰:۰۶:۵۸

علیرضا

اینم عکس لکه ای که گفتم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۲ ۰۰:۰۹:۴۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لکه ها نرم هستند؟ ریشه بامبو رو چک کنید حالت نرم و لزج داره؟

۱۴۰۲-۰۱-۲۲ ۲۳:۲۳:۲۱

علیرضا

خیلی کم نرم هستند ( یه خورده نرم تر از بخش های بدون لکه ) ریشه را هم چک کردم نرم بود ولی لزج نبود یه نکته ای دیگه هم درباره اون یکی که برگش زرد شده تقریبا رشد ساقه و ریشش متوقف شده درحالی که اون دوتای دیگه( اون که سالمه و اون که لکه داره) کلی ریشه دارن و درحال رشد

۱۴۰۲-۰۱-۲۳ ۱۰:۳۳:۳۶

کارشناس شماره ۲

قسمت نرم ریشه رو کات کنید حتما از اب تصفیه یا جوشیده سرد شده استفاده کنید دو تکه ذغال در آب بیاندازید و جهت تحریک رشد ماهی یکبار قطره مخصوص بامبو رو در آب بریزید

۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۰۱:۳۴:۰۳

علیرضا

ریشه ها غیر از بخش قاعده بقیه قسمتاش نرم هست همرو بچینم؟ از وقتی خریدم از اب جوشیده سرد شده استفاده کردم هر دو سه هفته یک بار اب گلدون رو تعویض میکنم قطره مخصوص هم به ازای هر شاخه دوتا میریزم ( موقعی که اب رو تعویض میکنم )

۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۰۳:۲۰:۱۷

کارشناس شماره ۲

بله تغذیه درست هست بله تا جایی که حالت نرم و لزج داره باید جدا بشه میتونید قبل از جدا کردن عکسشو بفرستید من اون قسمت نرم و ببینم براتون علامت بزنم

۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۰۲:۲۵:۱۹

علیرضا

تصاویری که کنارش ۱ مینویسم مربوط به گیاهی هست که لکه داره و اونایی که ۲ مینویسم مربوط به گیاهیه که نوک برگاش زرده و رشدش متوقف شده

۱۴۰۲-۰۱-۲۹ ۱۷:۲۱:۳۷

علیرضا

۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۹ ۱۷:۲۲:۲۲

علیرضا

۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۹ ۱۷:۲۲:۵۰

علیرضا

۲

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۹ ۱۷:۲۳:۱۴

علیرضا

۲

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۹ ۱۷:۲۳:۳۵

کارشناس شماره ۲

این عکس هایی که ارسال کردید حالت نرم و لزج ندارند؟ میتونید برای تشخیص دقیق یک فیلم ازش به واتسپ این شماره ارسال کنید 09183161028

۱۴۰۲-۰۱-۳۰ ۱۳:۳۸:۱۸

علیرضا

اینجا گفتین واتسپ فیلمشو بفرستم فرستادم هیچ جوابی ندادین دوباره پیام دادم گفتین اینجا بپرسم سوالمو واقعا که اینجا میگین واتسپ بپرس واتسپ میگین اینجا بپرس ???????

۱۴۰۲-۰۳-۱۲ ۱۰:۵۵:۱۷

کارشناس شماره ۲

لطفا همین امروز با نام کاربری تون واتسپ پیام بزارید حتما امروز پاسخ داده میشه

۱۴۰۲-۰۳-۱۳ ۱۶:۱۷:۵۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@