پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهرا موسوی

تعداد سوال: ۱

چروک شدن برگ یشم ویژه

تعداد بازدید ۱۰۷

سلام وقتتون بخیر باشه من یه گلدون تقریبا 8 ساله ی گل یشم دارم که تابستون پارسال خریدمش خاک اش کاملا ماسه ای هست (جایی که خریدم خودش خاک اش رو عوض کرد) الان کاملا برگاش ریخته و کچل شده البته پر از جوونه است ولی خودش کچل شده اینجوری که برگاش چروک و قرمز میشن و بعدش میافتن نور غیرمستقیم داره با آبیاری هفته ای دوبار (کمتر آب میدم، برگاش کااامل چروک و زرد میشه فکر میکنم به خاطر خاک کاملا ماسه ای اش باشه)

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۲ ۱۴:۳۸:۴۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر هربار چقدر آب میدید؟ آب اضافی از زیر گلدون خارج میشه؟

۱۴۰۲-۰۱-۲۳ ۱۳:۳۰:۴۶

زهرا موسوی

هر هفته دوبار تقریبا یک و نیم لیوان تو هر نوبت، آب هم از زیرش نمیاد بیرون، چون گلدونش بزرگ و بلنده

۱۴۰۲-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۱:۰۵

زهرا موسوی

الان تقریبا اکثر برگای قدیمی اش ریخته و جوونه زده ولی برگای جدیدی هم قرمز و کج و کوله میشن

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۴:۴۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

دقیقا مشکل همین گلدون بزرگ و بلنده و خارج نشدن اب اضافی از زیر گلدون با این علایم احتمال پوسیدگی و‌پوک شدن ریشه های انتهای گلدون وجود داره لازمه گیاه رو از خاک خارج کنید و سلامت ریشه رو بررسی کنید اگر پوسیدگی داشت قسمت پوسیده جدا میشه و گیاه در خاک جدید و گلدان کوچکتر همراه زهکش بالا کاشته بشه اولین ابیاری بعد از کاشت با قارچکش انجام بشه

۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۰۱:۵۵:۱۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@