پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه احمدی

تعداد سوال: ۱

خوردگی برگ رامیفولیا ویژه

تعداد بازدید ۲۰۷

سلام قبل از سال از شما زامیفولیا تهیه کردم ۱۵ روز مسافرت بودم اومدم دیدم برگ های بلندترین پاجوش زامیفولیا یعنی برگ های نوک پاجوش از نقطه ی اتصال به ساقه یعنی ته برگ ها حالت سوختگی و دندونه دندونه شدن و خورده گی داره انگار محل نگهداری گیاه روی میز توی آشپزخونه هست که یه پنجره ی شمالی با فاصله ی یک و نیم الی دو متری از پنجره قرار داره که البته موقع آشپزی میبرم روی اپن که آسیب نبینن گل ها. چیکار کنم داره بیشتر هم میشه و برگ های بیشتری رو داره درگیر میکنه

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۰۷:۳۵:۱۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر فقط پاجوش جدید این حالت و داره یا پاجوش های قدیمی هم این علایمو دارند؟

۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۰۲:۱۶:۵۱

فاطمه احمدی

تعداد سوال: ۱

سلام مجدد همون تعداد که توی عکس هست و جای دیگه ای نیست

۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۰۳:۲۰:۴۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

با توجه به اگر فقط در همین نقاط هست و گسترش پیدا نکرده فعلا کاری نکنید .میتونه بخاطر تنش ابی و دمایی که نبودید خونه باشه اما اگر بیشتر شد یا بزرگترین اطلاع بدید برای تقویت پاجوش دهی هم لازمه کوددهی بشه با فسفر و‌پتاسیم و هیومیک و کودزامو

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature قطره مخصوص زامیفولیا
۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۱۹:۴۶:۵۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@