پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

افسانه حاجبی

تعداد سوال: ۱

برگ انجیری گرفتم از وقتی خریدم اصلا رشد نکرده چهار برگ بودن الان شده یک برگ همش زرد میشه میریزن بنظرتون چیکارش کنم خیلی نا امید شدم از نگهداری گل ویژه

تعداد بازدید ۱۵۲

یه راه چاره بهم بگین بنظرتون چیکارش کنم خوب بشه؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۱۲:۲۰:۲۹

افسانه حاجبی

هر چند روزی یکبار آب بهش میدم

۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۸:۴۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر تا حالا کوددهی نشده؟

۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۰۲:۱۸:۰۱

افسانه حاجبی

الان سه ماه میشه خریدم و تا آوردمش خونه خودمون با خاک تازه از گلخانه خریدیم و کاشتیم و دیگه تا حالا کود دهی نکردیم

۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۰۲:۲۲:۰۳

کارشناس شماره ۲

سایز گلدون نسبت به ریشه گیاه بزرگه برای همین گیاه اول ریشه پرمیکنه بعد شروع میکنه به برگدهی.برای افزایش سرعت رشدش لازمه کوددهی بشه براتون لینک کودهای مورد نیازشو میزارم

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature کود ارگانیک جلبک دریایی کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۱۹:۴۵:۰۰

افسانه حاجبی

یعنی الان اول گلدونش رو عوض کنم بعد از این کود استفاده کنم؟؟

۱۴۰۲-۰۱-۲۶ ۲۰:۱۸:۳۷

کارشناس شماره ۲

بله و‌دوهفته بعد از تعویض گلدون کوددهی وشروع کنید

۱۴۰۲-۰۱-۲۷ ۰۴:۱۳:۳۷

افسانه حاجبی

شرمنده ببخشید کود رو چجوری استفاده کنم. یعنی اینکه از همه این کود ها باید بهش بدم یا نه فقط یکی از این کود ها کافیه.؟

۱۴۰۲-۰۱-۲۷ ۱۰:۳۷:۱۶

کارشناس شماره ۲

بله مواردی که براتون گذاشتم همه براش لازمه اسید هیومیک سه ماه یکبار به شکل اب ابیاری فسفر بالا ماهی یکبار به شکل اب ابیاری پتاسیم بالا ماهی یکبار به شکل اب ابیاری جلبک دریایی ماهی یکبار محلول پاشی بین کودها 15 روز فاصله باشه

۱۴۰۲-۰۱-۲۷ ۱۴:۱۱:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@