پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علی مددی

تعداد سوال: ۱

نرم شدن تنه افوربیا ویژه

تعداد بازدید ۱۱۶

سلام افوربیای من برگ هاش زر شده بودن ، خاک گلدون رو عوض کردم و زه کشی رو انجام دادم ، الان دیدم که تنه گیاه از پایین کمی نرم شده و فشار میدم فقط قسمت گوشت گیاه هست و انگار تنه سفت هست چیکار باید بکنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۲-۰۷ ۰۶:۲۹:۰۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر بعد از تعویض قارچکش استفاده کردید؟

۱۴۰۲-۰۲-۰۷ ۱۶:۲۰:۳۵

علی مددی

خیر گذاشتم که کم خاک خشک بشه بعد با قارچکش آبیاری کنم ، ولی امروز باز که تنه رو دیدم گلدان و خاک رو عوض کردم کوچکتر کردم ، و ریشه رو داخل سم قارچ کش گذاشتم ، کار بندازیم

۱۴۰۲-۰۲-۰۷ ۱۶:۲۴:۱۵

علی مددی

خیر گذاشتم که کم خاک خشک بشه بعد با قارچکش آبیاری کنم ، ولی امروز باز که تنه رو دیدم گلدان و خاک رو عوض کردم کوچکتر کردم ، و ریشه رو داخل سم قارچ کش گذاشتم ، کار بندازیم استفاده کردم ، ساقه های گیاه رو هم که دست میزنم کمی نرم شدن

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۲-۰۷ ۱۶:۲۶:۳۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

با توجه به علایمی که گفتید پوسیدگی قارچی گسترش پیدا کرده تا جایی که نرم و پوسبده هست لازمه جدا بشه باقیمانده گیاه به مدت ۱۰ دقیقه در قارچکش باشه بعد در خاک جدید بکارید و ۵ روز بعد از کاشت اولین ابیاری با قارچکش انجام بشع

۱۴۰۲-۰۲-۰۸ ۲۳:۰۹:۲۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@