پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

الهه حق نگهدار

تعداد سوال: ۱

گیاه کاج مطبق ویژه

تعداد بازدید ۸۳

سلام وقت بخیر کاج مطبق من ۳ طبق هست و الان یک سال بیشتره هیچ رشدی نکرده .پارسال خاکش عوض شد و بازم تعییری نکرد.امروز گلدانش رو عوض کردم دیدم خیلیییی ساز بزرگی داشته و ریشهاش اندازه کف دست بیشتر نبود .روی اپن اشپزخانه گذاشتیم هم نور خوبی داره هم تهکیه هر روز انجام میشه ولی دما یه مقدار زیاده .طبقات پایینی دارن همشون زرد میشن باید چکار کرد

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۲-۱۶ ۱۶:۳۰:۵۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

کاج مطبق به محیطی با دمای خنک نور زیاد نیاز دارد . بزرگ بودن گلدان میتواند باعث توقف رشد یا کند شدن رشد شود . برای رشد بهتر باید حتما به گیاه در فصل رشد کود کلات آهن بدهید هر دو هفته یکبار از بهار تا اوایل پاییز .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کلات آهن
۱۴۰۲-۰۲-۱۶ ۲۲:۱۸:۱۵

الهه حق نگهدار

تعداد سوال: ۱

خیلی متشکرم. توی راهپله اپارتمان مسکونی که خنک هست و مچره جنوبی داره میتونم قرارش بدم؟ و اینکه این گلدون رو بیشتر نداشتم تا جابجاش کنم .ریشه هاش خیلی نبود و جا شد توی این گلدون الان مناسبه؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۲-۱۶ ۲۲:۲۳:۱۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بله راه پله اگر پنجره دارد خوبست . گلدان بزرگ باشد رشد کم میشود اما فعلا بهتره دیگر تعویض گلدان را انجام ندید چون ممکن است گیاه با این شرایط آسیب ببیند . برایش جزیره بسازید تا رطوبت اطرافش تامین شود .

۱۴۰۲-۰۲-۱۸ ۰۸:۵۴:۴۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@