پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرید صفوی

تعداد سوال: ۱۶

کروتن ویژه

تعداد بازدید ۸۸

سلام.گیاه کروتنی دارم که دوبار دچار کم آبی شد و برگهاش ریخت. با حفظ رطوبت و ابیاری روزانه برگها برگشتن و جونه زدن.الان دو روزه که مجددا برگها تازه و سبزش شروع به ریزش کرده.ممکنه از ابیاری زیاد باشه؟ من هر روز بهش اب میدم .هر ماه کود ،۱۲،۱۲،۳۶ و هر ماه هیومیک اسید و اسید آمینه.من نگاه کردم و متوجه آفتی روی برگها نشدم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۲-۲۵ ۰۸:۵۷:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر .بهتره ابیاری را زمانی که خاک نسبتا خشک شده انجام بدید. هم آبیاری زیاد و هم آبیاری کم باعث ریزش برگها میشود اما وجود آفت هم میتواند باعث ریزش برگها شود بهتره گیاه را یکبار با سم کنفیدور سمپاشی کنید زیرا برخی آفات قابل مشاهده نیستند .سمپاشی را در داخل منزل انجام ندید. قبل از آبیاری حتما رطوبت خاک را با سیخ چوبی تست کنید و زمانی که دوسوم خاک نسبتا خشک بود بعد آبیاری را انجام دهید و گیاه را در این فصل سیراب کنید .علاوه بر این ، کوددهی بیش از اندازه هم میتواند برای گیاه مشکل ساز شود . کوددهی را فعلا متوقف کنید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۲-۰۲-۲۵ ۲۳:۱۴:۵۲

فرید صفوی

تعداد سوال: ۱۶

ممنون از راهنمایی تون?

۱۴۰۲-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۱:۱۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

موفق باشید

۱۴۰۲-۰۲-۲۶ ۰۸:۳۴:۳۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@