پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سمیرا سلیمانیه

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ جنسینگ ویژه

تعداد بازدید ۳۲۱

با سلام وقتتون به خیر گیاه جنسینگ من چند روزی هست که برگ ریزی شدید داره .برای جلوگیری از ریزش بیشتر چه کار میسه کرد؟ و اینکه از چه کودی میشه استفاده کرد ؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۲:۵۳:۴۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .ریزش برگهای بونسای میتونه بعلت افراط و تفریط در آبیاری ، نور کم محیط ، و گاهی اوقات وجود آفت باشد . گلدان در چه مکانی قرار داده و آبیاری اش به چه صورت انجام میشه ؟

۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۳:۲۴:۴۰

سمیرا سلیمانیه

هر وقت خاکش خشک میشه بهش آبیای میشه.ولی با توجه به صحبت های شما به خاطر تغییر مکان این ریختن برگ اتفاق افتاده چطور میتونم جلوگیری کنم که بیشتر نشه

۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۶:۰۴:۴۲

کارشناس شماره ۱

چون گیاه دچار تنش شده بهتره در مکانی با نور متوسط وتهویه ی کافی و دمایی متعادل نه گرم و نه سرد ( یکنواخت ) قرار بدید تا ریزش متوقف بشه

۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۸:۲۰:۳۲

سمیرا سلیمانیه

ممنون از راهنماییتون.چه کودی برای تقویتش میتونم استفاده کنم

۱۳۹۹-۰۶-۲۷ ۰۲:۳۷:۳۰

کارشناس شماره ۱

کود سه بیست برای تقویت و رشد برگهاش خوبه .اما اول بزارید کمی برگها رشد کنند و بعد یکبار بهش سه بیست بدید تا اواخر پاییز بهش هر دو هفته یکبار سه بیست بدید و با شروع زمستان کوددهی رو قطع کنید

۱۳۹۹-۰۶-۲۷ ۲۲:۱۹:۵۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@