پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بهاره مورخی

تعداد سوال: ۱

گیاه پاچیرا ویژه

تعداد بازدید ۱۰۹

سلام من سه روزه گیاه و خریدم میخواستم عکس جایی که گذاشتم وبفرستم ببینین نوری که بالای سرش هست خوبه یا براش ضرر داره؟نوری که بالای سرش هست تاسه روز اول خاموش بود الان روشن کردم یه استکان کوچک هم گذاشتم کنارش تا رطوبتش تامین بشه دلم نمیخواد خراب بشه لطفا راهنماییم کنین ممنونم

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۳-۰۳ ۱۳:۲۰:۲۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر اگر کنار نور طبیعی باشه براش بهتره چون نوری که شما دارید واتش مشخص نیست و برای فتوسنتز گیاه ممکنه کافی نباشه برای تامین رطوبتش چند تا ظرف اب اطرافش بزارید و پاچیرا به تهویه بالا هم نیاز داره ترجیحا کنار پنجره باشه برای بالا بردن مقاومتش هم براتون چندتا کود مناسب میزارم اسید هیومیک سه ماه یکبار به شکل اب ابیاری کود ریشه زا ماهی یکبار کود برگدهی ماهی یکبار بین کودها 15 روز فاصله بزارید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۲-۰۳-۰۳ ۲۰:۳۱:۵۰

بهاره مورخی

تعداد سوال: ۱

نور چون نزدیکش هست براش ضرر نداره؟ سمت چپ گیاه پنجره هست من گاهی باز میذارم هوا وارد بشه وروزا نور خورشید بهش میخوره از پنجره

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۳-۰۳ ۲۲:۱۹:۵۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

اگر فاصله کمتر از ۵۰ سانت هست ضرر داره و‌نور افتاب هم از ساعت ۱۰ تا ۲ مستقیم نخوره به برگ هاش برگ سوزی میده

۱۴۰۲-۰۳-۰۵ ۰۳:۰۹:۱۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@