پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

پویا سامیار

تعداد سوال: ۲

افوربیا ویژه

تعداد بازدید ۲۵۵

سلام وقت بخیر من چند افوربیا دارم ۲ تاشون به مشکل خورردن یکیشون که برگ ریزی داشت برگاشت خشک میشد و میریخت بعد زهکشی مشکل داشت برطرف کردم و به پنجره نزدیک تر کردم اوکی شد ولی یکمقدار ساقه های بلند که از کنار ساقه اصلی در اومدن جدیدا خم شده ولی ظاهرش سرحال هست مشکلی نیست ؟ در مورد دومی هم که عکس گذاشتم برگ هاش شروع کرده به زرد شدن علتش چیه هفته ای یکبار آبیاری میکنیم .

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۳-۰۶ ۱۲:۳۹:۲۳

پویا سامیار

این هم اولی که گفتم کج شده ساقه های جدید بالاش

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۳-۰۶ ۱۲:۴۶:۰۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر از نزدیک که نگاه میکنید علایم پودر سفید مثل پنبه نمیبینید؟

۱۴۰۲-۰۳-۰۶ ۱۶:۵۰:۴۵

پویا سامیار

نه مشکلی نیست پودر و حالت پنبه هم نیست .

۱۴۰۲-۰۳-۰۶ ۱۶:۵۵:۰۸

کارشناس شماره ۲

با توجه به اینکه گیاهتون درگیر افت نیست میشه تقویت گیاه و شروع کنیم سه ماه یکبار اسید هیومیک رقیق شده یعنی طبق دوز مصرفی روی بسته نصفشو انجام بدید به شکل اب ابیاری ماهی یکبار کود پتاسیم بالا به شکل اب ابیاری که لینک کودها رو براتون میزارم . ابیاری گیاه با خشکی نصف ارتفاع خاک گلدون انجام بشه با سیخ چوبی میتونید خشکی و چک کنید و هر بار لازمه چک کنید اب اضافی از زیر گلدون خارج بشه و گیاه رو در محیطی نزدیک نور و دارای تهویه قرار بدید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۲-۰۳-۰۶ ۱۹:۲۲:۱۴

پویا سامیار

متشکرم فقط اینکه این محصولاتی که زدید ناموجود هست میشه از جای دیگه برند دیگه تهیه کرد ؟ یا فرق میکنه ؟

۱۴۰۲-۰۳-۰۷ ۱۰:۱۶:۳۳

کارشناس شماره ۲

برای هماهنگی خرید به واتسپ این شماره پیام بدید ۰۹۳۷۵۶۴۲۱۵۸ اگر موجود نداشتن همینجا پیام بزارید راهنمایی تون کنم

۱۴۰۲-۰۳-۰۸ ۰۰:۱۰:۱۰

پویا سامیار

سوال دیگه اینکه هم زمان باهم میتونم بدم اولین بار این دو کود رو یا باید مثلا یک روز هیومیک بدم روز دیگه اون یکی رو ؟ میشه ترکیب کرد یکجا داد ؟ و اینکه منظورتون از طبق دستور مصرف نصفش چیه ؟

۱۴۰۲-۰۳-۱۲ ۰۹:۵۶:۱۵

پویا سامیار

این دو کود رو به سانسوریا هم میشه داد ؟

۱۴۰۲-۰۳-۱۲ ۱۳:۲۰:۳۹

کارشناس شماره ۲

سلام وقت بخیر بله برای سانسوریا هم میشه و خیر کودها رو اصلا همزمان ندید حداقل فاصله بین دو کود ۱۴ روز باید باشه

۱۴۰۲-۰۳-۱۳ ۱۶:۱۶:۴۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@