پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

پیمان رحیم زاده

تعداد سوال: ۱

مشکل بامبو ویژه

تعداد بازدید ۷۷

سلام وقت بخیر، من چندشاخه بامبودارم الان سه هفته میشه که دچار مشکل شدن اول برگ‌ها به تعداد خیلی زیادی زرد شدن بعداز جداکردن برگ‌های زرد وتعویض آب ساقه گیاه شروع ب پوسیدگی کرد تقریبا هر چهارپنج روز یکبار دارم قسمت پوسیده رو میبرم، اندازه گیاه نزدیک یه شاخه گل شده و از قارچ کش مانکوزب استفاده کردم، و آب داخل گلدان هم آب جوشیده شده و آب مقطر استفاده کردم، ساقه گیاه و ب مدت ۴۵ مین داخل قارچ کش گذاشتم، کلا روند پوسیدگی ساقه قطع نمیشه چیکار باید انجام بدم راه نجاتی برای گیاه هست ممنون میشم راهنمایی کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۳-۱۷ ۱۵:۳۱:۴۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر در تصویری که ارسال کردید تقریبا تمام ساقه زرد شده و گیاه در حال ازبین رفتن است . تنها کاری که میتوانید انجام دهید تا شاید گیاه نجات پیدا کند اینست که قسمت سبز را جدا کنید اگر آوند آن کاملا سالم باشد میتوان به احیا شدن گیاه امیدوار بود . سعی کنید محیط نگهداری گیاه گرم نباشد . محلی با نور ملایم و با تهویه ی خوب . فعلا هم دیگر از قارچ کش و یا کود های تقویتی استفاده نکنید . آب را هرروز تعویض کنید .

۱۴۰۲-۰۳-۱۷ ۲۱:۵۳:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@