پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

عباس سلطانی

تعداد سوال: ۱

اسم این گل چیه و شرایط نگهداری این گل و تکثیر من جداسازی کردم از گلدنش چون تعدادش زیاد شد شبیه الگونماست ویژه

تعداد بازدید ۲۷۳

باید چگونه نگهداری کنم و چگونه بعد از جداسازی از گلدان انرا نگهداری کنم بعد از جداسازی یکی از گلهاش برگش تا خورد و در حال خشک شدنه بنظرم معمولی باشه چون تازه جداسازی کردم با تشکر

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۲۸ ۰۴:۱۱:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .به نظر میرسه نوعی هوستا باشه .زمانی که تکثیرش کردید پیاز یا ریزوم داشت ؟

۱۳۹۹-۰۶-۲۹ ۰۱:۱۱:۱۱

عباس سلطانی

نه حالته الگونما بود از ریشه هاش تکثیر میشد

۱۳۹۹-۰۶-۲۹ ۰۸:۰۶:۵۹

کارشناس شماره ۱

به نظر میرسه گیاه شما هوستا باشه لطفا یک عکس واضحتر از گیاه و گل گیاه ارسال کنید متشکرم

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۳۱:۴۵

عباس سلطانی

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۷:۴۶:۵۱

عباس سلطانی

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۷:۴۷:۱۲

عباس سلطانی

این موقع تکثیر اینطوری شد بقیه خوب شدن

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۷:۵۱:۴۸

کارشناس شماره ۱

حتما به ریشه اش آسیب رسیده باید مدتی بهش زمان بدید تا ریشه ترمیم بشه . اینی که جدا کردید وقتی تو گلدون کاشتید ریشه داشت ؟

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۹:۰۲:۰۹

عباس سلطانی

کله بوته ها رو در میارم با ریشه در میارم این اب میخواد روزی سه بار به برگاش ابپاشی بشه هواسم نبود جای گرم گذاشتم این حالتی شدش

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۹:۳۲:۱۸

عباس سلطانی

این گل رو چطور تکثیر کنم هوازیسته

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۹:۳۴:۲۵

کارشناس شماره ۱

گیاه اولی که عکسش رو فرستاده بودید یه نوع کالاته آ هستش .به خاک سبک نیاز داره و تقریبا میشه بیان کرد گیاهی رطوبت دوسته بهتره ابیاری زمانی که سطح خاک کمی خشک شده باشه انجام بشه .چون تازه گیاه رو جدا کردید یه کم بیحال شده بهتره ساقه ی گل اش رو قطع کنید تا انرژی گیاه بیشتر به ریشه و برگها برسه اگر سوال دیگه ی در مورد کالاته آ دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۱۴:۱۶:۰۲

کافه گلدون

با سلام و وقت بخیر جناب سلطانی اگر مدنظرتونه در مورد گیاه جدیدی سوال مطرح کنید لازمه تاپیک جدیدی تعریف کنید.کارشناس تنها برای حل مشکل یک گیاه شمارو راهنمایی خواهند کرد.

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۱۵:۴۳:۰۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@